EN TR

FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezinin kuruluş amacı, kas iskelet sistemi ve romatizmal hastalıklar kaynaklı ağrıların tedavisinin yanı sıra, yediden yetmişe ortopedik ve nörolojik engelliliğe sebebiyet veren tüm hastalıkları, tecrübeli uzman kadrolar gözetiminde en gelişmiş teknolojileri uygulayarak tedavi etmektir.

Ülkemizde uygulama alanı çok sınırlı olan pediatrik(çocuk) rehabilitasyon alanında, ulusal ve uluslararası alanda ciddi çalışmalara imza atmış uzman kadrosunu ve en gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırmaktadır. Başta serebral palsi olmak üzere çocukluk çağı engelliliğine sebep olan hastalıkların tümü, her aşamada başarı ile takip ve tedavi edilebilmektedir.  
 
Yetişkin çağı engelliliğine sebebiyet veren beyin hasarı, inme, omurilik hasarı, multiple skleroz, Parkinson, Kas hastalıkları, geriatri, protez rehabilitasyonu, yürüyüş ve denge bozukluklarının fizik tedavi ve rehabilitasyon süreci, bu alandaki başarıları ile isim yapmış uzman kadrolarımız gözetiminde, her türlü gelişmiş teknolojiler kullanılarak takip edilmektedir.
Kas-iskelet ve romatizmal kaynaklı ağrılar; fizik tedavi modaliteleri ve girişimsel ağrı teknikleri uygulanarak merkezimize özel tedavi protokolleri eşliğinde hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

FizyoCare Fizik Tedavi Merkezi, tecrübe ile teknolojinin buluştuğu noktada hastalarımıza hak ettikleri en kaliteli sağlık hizmetini, üniversite düzeyinde uygulanabilecek bilimsel ve akademik teknikler eşliğinde, özel hastane konforunda sunmayı hedeflemektedir.
Merkezimizde, muayene ve tedavi hizmetleri “poliklinik” ve “özel” tedavi hizmetleri olmak üzere iki şekilde sunulmaktadır. Kurumumuzda sunulan üst düzey sağlık hizmetinden tüm vatandaşlarımızın yararlanabilmesi için, Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) anlaşması dahilinde kurum çalışanı ve emeklileri de tedavi imkanına sahiptir.

Bizden Makaleler