+90 312 240 05 40 (Pbx) info@fizyocare.com.tr

 

FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Mesleğinde duayen doktorlarımız ve ekibimizin ciddi ve titiz çalışmaları sonucunda; Sağlık Bakanlığı tarafından A Tipi Sağlık Merkezi olarak ruhsatlandırılarak faaliyete geçmiştir. 2018 yılında da "ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ YETKİ BELGESİ’’ almıştır.

3000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren merkezimiz, çağdaş fizik tedavi ve rehabilitasyon tıbbının tüm gerekliliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Yetişkin çağı engelliliğine sebebiyet veren beyin hasarı, inme, omurilik hasarı, multiple skleroz, parkinson, kas hastalıkları, geriatri, protez rehabilitasyonu, yürüyüş ve denge bozukluklarının fizik tedavi ve rehabilitasyon süreci, bu alandaki başarıları ile isim yapmış uzman personelimiz gözetiminde, her türlü gelişmiş teknolojiler kullanılarak takip edilmektedir.

Pediatrik rehabilitasyon alanında, ulusal ve uluslararası alanda ciddi çalışmalara imza atmış uzman kadrosunu ve en gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırmaktadır. Başta serebral palsi olmak üzere çocukluk çağı engelliliğine sebep olan hastalıkların tümü, her aşamada başarı ile takip ve tedavi edilebilmektedir.

Kas-iskelet ve romatizmal kaynaklı ağrılar; fizik tedavi modaliteleri ve Algoloji (pain medicine) teknikleri uygulanarak hastalarımızın  tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Yetişkin ve pediatrik hastalara yönelik ayrı ayrı hizmet verebilen tedavi salonlarını, yürüyüş analiz ve eğitim laboratuvarlarını, robotik ve ileri teknoloji tedavi ünitelerini, sanal rehabilitasyon salonlarını, tedavi havuzları ve özel tedavi banyolarını bünyesinde bulunduran merkezimiz; doğumdan ölüme yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulan fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini uluslararası kalitede verebilecek donanım ve ekibe sahip alanında örnek bir sağlık kuruluşudur.
 
image
Hemen Randevu Al

Whatsapp Sohbet