+90 312 240 05 40 (Pbx) info@fizyocare.com.tr

Boyun Egzersizleri

Boyun Egzersizleri

Boyun Egzersizleri
Ellerinizi alnınıza koyarak başınızı öne doğru itin, iterken bir yandan ellerinizle engel olmaya çalışın. (Ters yöne doğru ellerinizle baskı yapın) 5’ kadar sayın ve bırakın. Hareketi 10 kez tekrarlayın.

Ellerinizi başınızın arka kısmına (enseye değil) koyun. Başınızı arkaya doğru itmeye çalışırken ellerinizle engel olmaya çalışın. (Ters yöne doğru ellerinizle baskı yapın) 5’ kadar sayın ve bırakın. Hareketi 10 kez tekrarlayın.

Sağ elinizi yüzünüzün sağına koyarak başınızı sağa doğru itmeye çalışın. Sağ elinizle ters yöne itmeye çalışın. 5’ kadar sayın ve bırakın. Hareketi 10 kez tekrarlayın.

Sol elinizi yüzünüzün soluna koyarak başınızı sola doğru itmeye çalışın. Sol elinizle ters yöne itmeye çalışın. 5’ kadar sayın ve bırakın. Hareketi 10 kez tekrarlayın.

Başınızı sağa doğru döndürerek üç saniye süre ile bekleyin. Biraz dinlendikten sonra hareketi aksi yönde tekrarlayın. Hareketi 10 kez tekrarlayın.

Başınızı fazla zorlamadan (çeneniz göğsünüze değecek şekilde) öne doğru eğmeye çalışın ve üç saniye süre ile bekleyin. Biraz dinlendikten sonra başınızı yavaşça arkaya eğin ve üç saniye süre ile bekleyin. Hareketi 10 kez tekrarlayın.Popüler Başlıklar

image
Hemen Randevu Al

Whatsapp Sohbet